Historia marki Top Secret

top-secretSą takie marki, które każdy człowiek choć trochę interesujący się modą i robiący zakupy w sklepach odzieżowych po prostu zna. Niewiele jednak osób wie, że marka Top Secret stworzona została w całości przez polski potencjał gospodarczy.

Dziś Top Secret jest jedną z bardziej znanych marek odzieżowych, które kupić można w atrakcyjnych cenach praktycznie w większości sklepów sygnowanych nazwą tej właśnie marki. Jak jednak wyglądała jej historia? Skąd pomysł na to, aby Top Secret powstała właśnie pod tą nazwą? Uchylmy rąbka tajemnicy.

top-secret3

Top Secret – początki i rozwój marki

Marka Top Secret powstała jako jeden z projektów w dziedzinie odzieży i mody rozwijającej się wówczas Grupy Redan. Początki marki datuje się na rok 1996, kiedy powstał nie tylko jej kojarzony do dziś znak w 2002 roku marka przeszła pod kierownictwo specjalnie założonej spółki Top Secret sp. z o. o. Był to również czas, kiedy powołano pierwszy detaliczny sklep dedykowany wyłącznie tej marce oraz stworzono pasującą do niego kampanię reklamową. Przez tę właśnie kampanię marka stała się rozpoznawalna praktycznie w całej Polsce, gdzie na początku była sprzedawana.

W ten sposób od 2003 roku marka Top Secret budowała całą swoją sieć sklepów detalicznych, które dziś można znaleźć praktycznie w całej Polsce. Na tamten czas przypada również uruchomienie pierwszych sklepów firmowych w Czechach oraz na Słowacji. Sklepy na Ukrainie pojawiły się dopiero w 2005 roku. Od 2008, wraz z pojawieniem się setnego sklepu detalicznego, uruchomiona została również strona internetowa oferująca zakupy on-line.

top-secret4

Dla kogo marka Top Secret?

Dziś ubrania sygnowane logo Top Secret powszechne są praktycznie w całej Polsce. Nie brak sklepów detalicznych tej firmy, ale również sklep internetowy zyskał znaczną popularność wraz z upowszechnieniem idei zakupów on-line. Nie bez powodu marka zyskała sobie popularność jako idealny przykład mody codziennej dla wszystkich młodych osób: to właśnie dla młodzieży ubrania były przygotowywane i projektowane.

Wykorzystanie wewnętrznych projektantów, którzy przygotowują sezonowe linie mody Top Secret sprawia, że każda kolekcja czerpie ze światowych trendów mody. To w połączeniu z doskonałym wykonaniem ubrań sprawia, że jest to odzież przygotowana przede wszystkim z myślą o noszeniu codziennym przez osoby w późnym wieku nastoletnim oraz takie, które właśnie weszły w dorosłość. Nie brak jest klasycznych rozwiązań, które jednak uaktualniane są dzięki wykorzystaniu najnowszych pomysłów ze światowych wybiegów.

top-secret2