Kosmetyki Rosa Fina

Nareszcie podczas naszych poszukiwań udało nam się natrafić na linię kosmetyków, które są w pełni organiczne. Kosmetyki Rosa Fina, to połączenie olejków eterycznych i całkowicie naturalnych ekstraktów roślinnych. Pozbyto się wszelkich środków chemicznych i innych substancji mogących mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie. Na wstępie trzeba też dodać, że mimo braku sztucznych tworzyw i składników są, to w pełni skuteczne kosmetyki. Poniżej prezentujemy krótki przegląd produktów z serii kosmetyków organicznych Rosa Fina.

Nazwa Rosa Fina też nie jest przypadkowa, bowiem większość produktów prezentowanych przez ową markę składa się z ekstraktów nasion dzikiej róży (Rosa Mosqueta) rosnącej w Chilijskich Andach. Ta unikalna roślina stosowana jest od wieków przez zamieszkujące tamte tereny ludność, jako doskonałą metoda walki z wszelkimi objawami starzenia się skóry, rozstępami, a nawet bliznami.

Na pierwszy ogień weźmy Rosa Fina Intensive Facial Radiance Cream, czyli ciekawie przygotowany nawilżać. W oczy od razu rzuca się kolor tego kremu, jest fantastyczny. Co prawda jasno-żółtawy odcień rzadko kojarzy się z nawilżaczami, ale w tym przypadku wydaję się być opracowany naprawdę dobrze. Kolejnym aspektem, na który zwróciłam uwagę na samym początku jest dość intensywny, ale przyjemny zapach. Jednak, to może być minusem dla osób, które zdecydowanie bardziej wolą nawilżacze o bardzo delikatnym zapachu.

Idąc z ciosem wzięliśmy pod lupę kolejny produkt przeznaczony do skóry twarzy, ale tym razy przekazany klientom w formie olejku. Rosa Fina Intensive Radiance Face Oil, bo tak nazywa się ten produkt jest naprawdę dobry! Po zastosowaniu skóra twarzy staje się piękna, pełna blasku i nie pozostawia żadnych śladów tłustości (co jest naprawdę ogromnym osiągnięciem w przypadku olejków do twarzy).

Na pewno czas pokaże czy powyższe opinie były zaprezentowane słusznie. Zwłaszcza dopiero wtedy, gdy w naszym kraju kosmetyki Rosa Fina staną się popularniejsze i zacznie z nich korzystać wiele osób, które chętnie podzielą się opinią na ich temat. Dlatego gorąco zachęcamy czytelników, którzy mieli okazję stosować te produkty, aby podsyłali nam swoje opinie