Plastry oczyszczające – kiedy i jak używać

Plastry oczyszczające umieszczane na skórze to wspaniałe połączenie nowoczesnej i tradycyjnej medycyny. Wspierają one usuwanie nagromadzonych się w organizmie toksyn. Wyciągać je można nawet w trakcie snu – wkład własny osoby leczącej się jest całkowicie zbędny. Wykorzystana przy ich tworzeniu mieszanka ziół: grzyba agaricus, turmalinu, żeń-szenia syberyjskiego, archyrantix radis, platicodon grandiflom, artemisiaiwayomogi, paeoniae rubrae radix, caragana sinica oraz octów spirytusowego i balsamicznego nie wnika do organizmu więc nie grożą użytkownikowi żadne efekty uboczne ani konflikty z innymi przyjmowanymi specyfikami.
Z plastrów mogą korzystać wszystkie osoby chcące pozbyć się zalegających w ich organizmach niekorzystnych substancji. W szczególności można się po nich spodziewać poprawy krążenia krwi (nie tylko w stopach) i zwiększenia skuteczności działania układu odpornościowego.
Plastry zakładać należy na skórę w dowolnym miejscu. Unikać należy błon śluzowych, oczu i otwartych ran ze względu na zawartość octów – mogłyby te miejsca podrażniać. Najbardziej wskazane są miejsca bolesne i/lub obrzęknięte oraz stopy. W miejscach bolących najczęściej istnieją stany zapalne. Wytwarzają one mnóstwo toksyn w momencie śmierci komórek oraz w procesie leczenia. Bliskość plastra pomoże w niwelowaniu ich działania zanim jeszcze niekorzystne związki chemiczne będą miały szansę dostać się do innych części ciała. Stopy z kolei są naturalnym miejscem usuwania toksyn określonym przez chińskich specjalistów. Wierzą oni, że jest to miejsce, w którym znajduje się bardzo ważny węzeł energetyczny organizmu. W dawnych czasach gdy chodziliśmy boso był on naturalnie stymulowany. Obecnie buty eliminują możliwość ich prawidłowego oddziaływania z podłożem. Przyłożenie plastra w to miejsce powoduje silną stymulację przebiegu energii w całym ciele i bardzo szybko usuwa toksyny.
Czas kuracji plastrami zawiera się w okresie od 2 do 21 dni w zależności od stopnia zanieczyszczenia organizmu. Osoba dobrze się odżywiająca i nie posiadająca kłopotów zdrowotnych pozbędzie się zalegających toksyn w czasie około połowy tygodnia. Osoby z dysfunkcją wątroby mogą potrzebować nawet 3 tygodni i powtarzania terapii co kilka miesięcy. Należy pamiętać by unikać stosowania plastrów w czasie ciąży. Jest to okres zaburzonej równowagi w ciele kobiety i pozytywne w innych przypadkach oddziaływanie mogłoby przynieść nieokreślone skutki dla dziecka.