Aromatyczna pielęgnacja to jest to!

Chyba nie ma nic przyjemniejszego, niż jedwabista w dotyku skóra, otulona pięknym zapachem, który roztacza wokół przyjemną woń. Taka uczta dla ciała i zmysłów to coś, co kobiety lubią najbardziej, bo dzięki temu czujemy się piękniejsze i odzyskujemy chęć do działania. Czasami bowiem taka aromaterapia zaklęta w specyfikach pielęgnacyjnych, potrafi zdziałać prawdzie cuda!

Unikalne zestawy zestawy z kolekcji Mary Kay® Body Care Gingerspice Wishes™ oraz Peppermint Cream™, oparte na aromatach mięty pieprzowej lub orientalnego imbiru, przenoszą nas w egzotyczną podróż zapachu, na którą nie sposób się nie skusić. Wchodzący w jego skład żel pod prysznic uwalnia skórę od zanieczyszczeń i przyjemnie odświeża, zaś stosowany tuż po kąpieli balsam do ciała, zawierający olej palmowy, witaminę E, pantenol oraz alantoinę, intensywnie nawilża ciało, sprawiając, że staje się gładkie i miękkie, a do tego rozpieszcza zmysły piękną, bardzo unikalną w swojej kompozycji wonią.

Taka dawka wyrazistego, niezwykle intensywnego, upajającego zmysły zapachu, połączona z dostarczeniem ciału potrzebnej zwłaszcza w zimie dawki odżywienia to duet doskonały.

Czego chcieć więcej? To wymarzony pomysł na pachnący prezent na nadchodzące Święta!