Co nam daje rozjaśnianie skóry?

Wszystkie wiemy, że podstawą atrakcyjnego wyglądu jest kondycja naszej skóry: musi ona być zdrowa, dobrze nawilżona i mieć swój właściwy naturalny koloryt. Jeśli nasza skóra jest „zmęczona”, sucha, pełna niedoskonałości, nawet najbardziej kunsztowny makijaż nie doda nam urody. Niestety, wiele kobiet, mimo regularnej pielęgnacji, cery boryka się z problemem brzydkiego wyglądu swojej skóry, na próżno marząc o porcelanowej cerze wielkiej damy. Dla tych wszystkich pań rozwiązaniem może okazać się rozjaśnianie skóry.

Proces ten nie ma na celu wybielenie cery, ale przywrócenie jej naturalnego kolorytu i dobrej kondycji, dzięki czemu skóra staje się doskonale piękna, promienna i świetlista. Rozjaśnianie skóry polega na redukcji istniejących niedoskonałości, zapobieganiu ich pojawieniu się w przyszłości oraz zadbanie o kondycję skóry, aby było nawilżona, sprężysta i wypoczęta.

Revitol Brightener sposobem na skuteczne i bezpieczne rozjaśnianie skóry

Na polskim rynku kosmetycznych pojawiło się ostatnio sporo produktów przeznaczonych doprofesjonalnego rozjaśniania skóry, które wypierają stosowane wcześniej sposoby domowe, takie jak migdałowe peelingi, maseczki na bazie mleka czy zielonego ogórka czy nacieranie sokiem z cytryny. Skuteczność tych środków bywa bardzo różna, zaś nieumiejętne stosowanie może doprowadzić do podrażnień i wysuszenia skóry – czyli spowodować więcej szkody niż pożytku. Dlatego lepiej sięgnąć po opracowane przez specjalistów-kosmetologów preparaty, takie jak Revitol Brightener. Jest krem, łączący skuteczność działania z absolutnym bezpieczeństwem stosowania – a dokładnie o to chodzi w profesjonalnym rozjaśnianiu skóry. Możliwe jest to dzięki współdziałaniu wielu specjalnie dobranych substancji. Bazę preparatu stanowi kompleks Lumiskin, pochodna glikolu, który niezwykle skutecznie redukuje przebarwienia i niedoskonałości skóry. Wspomaga go w tym kompozycja antyoksydantów (substancji zwalczających szkodliwe dla skóry wolne rodniki) – Skwalenu i kwasu askorbinowego (witamina C). Kolejnym istotnym składnikiem jest wyciąg z grapefruita, który zwalczając infekcje skórne eliminuje przyczynę powstawania nowych niedoskonałości. Działanie substancji eliminujących plamy i przebarwienia uzupełniają elementy odpowiedzialne za właściwe odżywienie i nawilżenie skóry – czyli utrzymanie jej w doskonałej kondycji, zapewniającej zdrowy i promienny wygląd. Jednym z nich jest Alantoina, szeroko stosowana w kosmetyce i farmakologii ze względu na swoje właściwości odżywcze, łagodzące i ochronne. Kolejnym jest „białe złoto Afryki” – odkryty dla współczesnej kosmetologii skarb Czarnego Kontynentu, pochodzące z drzewa Kerite masło Shea. Jest to substancja niezwykle odżywcza, która poprawia teksturę skóry, czyniąc ją sprężystą i gładką. Działanie tych składników uzupełniają witaminy młodości – witaminy A i E, element wielu preparatów pielęgnujących i odmładzających, które zapewniają skórze młody i promienny wygląd.

Dzięki tak kompleksowemu działaniu Revitol Brightener niezwykle skutecznie eliminuje plamy i przebarwienia skóry, zapobiega powstawaniu nowych niedoskonałości i znakomicie odżywia cerę, dzięki czemu zawsze wygląda ona młodo, zdrowo i pięknie. Preparat łączy efektywność działania z wielką łatwością stosowania: wystarczy nabrać trochę kremu na palec i wmasować go w skórę w miejscu występowania przebarwienia. Regularne stosowanie kosmetyku sprawi, że skóra będzie zawsze wolna od przebarwień, właściwie odżywiona i nawilżona. Umożliwi też odzyskanie naturalnej karnacji, i utrzymanie skóry jasnej i  świetlistej. Dzięki profesjonalnemu rozjaśnianiu skóry cerze nie zagraża ani nietwarzowa opalenizna, ani przebarwienia będące wynikiem problemów skórnych. Każda kobieta może mieć porcelanową skórę wielkiej damy.