Co wyróżnia kosmetyki MAC?

Kosmetyki MAC są znane na całym świecie z niezwykłej trwałości i wydajności. To duże zalety biorąc pod uwagę stosunkowo wysoką. Produkty do makijażu MAC to gwarancja wysokiej, jakości za którą trzeba odpowiednio zapłacić. Kosmetyki MAC słyną również z szerokiej gamy kolorów oraz dobrze napigmentowanych produktów. W tym samym odcieniu można dobrać cienie do powiek, pomadkę lub błyszczyki oraz lakier do paznokci. Stosowanie kosmetyków MAC sprawia, że makijaż będzie trwały i oryginalny.
Firma MAC zajmuje się także działalnością charytatywną, wspiera wybrane fundacje. Na rynek emitowane są specjalne edycje kosmetyków, z których dochód jest przekazywany na rzecz fundacji. Przykładowo kupując pomadki z serii Viva Glam by Cyndii Lauper oraz Lady Gaga wspomożemy finansowo akcję charytatywną na rzecz walki z AIDS. Marka MAC jest przyjazna dla środowiska, między innymi, dlatego że kosmetyki MAC nie są testowane na zwierzętach.
Co jakiś czas firma MAC Cosmetic wypuszcza specjalne, limitowane serie kosmetyków, które cieszą się dużą popularnością. Limitowane edycje kosmetyków charakteryzują się także tym, że zazwyczaj posiadają nietuzinkowe i ciekawe opakowania. Tradycją stało się już, że na święta Bożego Narodzenia firma MAC przygotowuje zestawy kosmetyków w atrakcyjnych cenach, przykładowo zestaw pięciu pędzli do makijażu zapakowany w eleganckie etui w cenie około 200 zł. Kosmetyki MAC często promują znane modelki oraz gwiazdy z pierwszych stron gazet. Ostatnio firma MAC przedłużyła kontrakt na promocję kosmetyków ze znaną piosenkarką Lady Gaga. Promuje ona pomadki Viva Glam. Sesję zdjęciową przeprowadził popularny fotograf Nick Knight, a stylizacją zajął się Nicola Formichetti.

Dodaj komentarz