Dziś łatwiej o dobry stanik

142019354469375300Polki coraz lepiej radzą sobie z dobieraniem staników. Częściej niż jeszcze kilka lat temu zdają sobie sprawę, że odpowiedni rozmiar stanika ma znaczenie i potrafi zdziałać prawdziwe cuda. Jednocześnie, sklepy z bielizną poszerzają swoją ofertę, by sprostać wymaganiom wszystkich pań.

Z takiego rozwoju sytuacji powinny cieszyć się szczególnie kobiety, które noszą biustonosze duże rozmiary. Zdaje się, że producenci bielizny przypomnieli sobie, że obfity biust – choć jest powodem do dumy – może być także problemem. Jeszcze nie tak dawno w większości sklepów panie o małym obwodzie i dużych miseczkach nie miały czego szukać w „zwykłych” sklepach albo ich wybór był bardzo mocno ograniczony. Do wyboru miały albo szycie staników na wymiar albo biustonosze duże rozmiary w nieatrakcyjnych „babcinych” kształtach i wzorach.

Dzisiaj szczęśliwie czasy te należą już do przeszłości, a kobiety o piersiach ponadprzeciętnie dużych mogą swobodnie przebierać w różnych rozmiarach i kupować bieliznę zmysłową i piękną oraz prostą i wygodną – idealną na randkę lub do uprawiania ćwiczeń. W dużej mierze zawdzięczają to sklepom internetowym, w których znalezienie stanika w odpowiednim rozmiarze jest po prostu znacznie łatwiejsze oraz – co nie mniej istotne – tańsze. Takie zakupy są też znacznie szybsze. Zamiast kilkugodzinnego odwiedzania pobliskich sklepów z bielizną i modlenia się, żeby w ogóle znalazł się jakiś stanik w odpowiednim rozmiarze, wystarczy kilka kliknięć myszką.

W sklepie Nevershy.pl można np. od razu zaznaczyć swój dokładny rozmiar i dopiero wtedy zacząć przeglądać bogatą ofertę sklepu. Dzięki temu całe zakupy trwają znacznie krócej, a zaoszczędzony czas i pieniądze można przeznaczyć chociażby na kawę z koleżanką lub inne zakupy.

Biustonosze do karmienia w dużych rozmiarach

Jeżeli kobiety, które na co dzień nosiły miseczkę E, miały problemy z dobraniem odpowiedniego stanika, to w jeszcze większe kłopoty popadały świeżo upieczone mamy. Podczas laktacji objętość piersi często zwiększa się o miseczkę lub dwie – problem doboru stanika narasta więc. Jednak także i tutaj z pomocą przychodzą sklepy internetowe. W ich ofercie znajduje się wiele staników w różnych rozmiarach. Co więcej, dzisiejsze staniki do karmienia niewiele mają wspólnego z dawnymi prostymi modelami. Dzisiaj często mają piękne wykończenia i śliczne kolory, a jednocześnie pozostają miękkie, wygodne i bezpieczne dla mamy oraz dla dziecka.

 

Moda na brafitting, czyli profesjonalne dobieranie staników, sprawiła, że kobiety o dużych piersiach z większą łatwością dobierają staniki, a sklepy zaczęły poszerzać swój asortyment o większe i nietypowe rozmiary. Dzięki temu każda Polka może dbać o swój biust i cieszyć się nim bez bólu pleców.