Miej oczy jak marzenie

Dobrze wykonany makijaż oka to połowa sukcesu. Intrygujące spojrzenie zaliczane jest przecież do jednej ze sprawdzonych metod uwodzenia, więc jak mogłybyśmy pominąć ten etap w codziennym make up’ie?

Precyzyjnie podkreślone cieniami oczy wyglądają zawsze zniewalająco, a do tego można dowolnie modelować ich kształt, przez co wyglądają jeszcze piękniej. Wszystko, czego potrzebujemy do wykonania makijażu oka, to kredka do oczu i odpowiednio dopasowany (najlepiej kontrastujący z kolorem naszej tęczówki) cień do powiek.

Kosmetyki Mary Kay pod wdzięczną nazwą „Oczy jak Marzenie„, sprawią, że będziesz mogła wykreować przy ich pomocy iście profesjonalny makijaż oka, szybko, niezwykle prosto, a do tego gwarantując sobie oszałamiający efekt. Trzy zestawy oferują różne odcienie kolorystyczne, więc możesz w nich wybrać ten najodpowiedniejszy dla Ciebie, lub pokusić się o wypróbowanie ich wszystkich dowolnie je łącząc. W końcu do karnawału już niedaleko, więc warto zrobić pewne „makijażowe przymiarki”

A co w zestawie?

Sypki cień do powiek w oryginalnych kolorach oraz konturówka do oczu, która pozwoli Ci wydobyć głębię spojrzenia, w równie niecodziennych barwach.

Oto jak przedstawiają się proponowane zestawy:

Zestaw 1

  • Sypki Cień do Powiek Mary Kay® – Pink Organza
  • Konturówka do Oczu – Amethyst

Zestaw 2

  • Sypki Cień do Powiek Mary Kay® – Lilac Lace
  • Konturówka do Oczu – Navy

Zestaw 3

  • Sypki Cień do Powiek Mary Kay® – Cashmere
  • Konturówka do Oczu – Deep Brown

Zachętą jest również fakt, iż do każdego zestawu otrzymasz dodatkowo Próbki Intensywnie Regenerującego Kremu pod Oczy TimeWise® (6 szt.)

Na który z nich się skusisz?