Nowoczesny trener fitness

141588133290504300Kim jest trener osobisty i kto właściwie go potrzebuje? Czy jest to osoba niezbędna na naszej drodze do bycia bardziej fit? Trener osobisty czuwa przede wszystkim nad tym aby trening dobrany był do naszych personalnych, indywidualnych możliwości oraz potrzeb. Ale to nie jedyna jego rola. Tworzy dla nas treningi dopasowane do nas i dba byśmy w sposób bezpieczny i poprawny wykonywali każde ćwiczenia, dzięki czemu możemy czerpać maksymalne korzyści z treningu, mając pewność, że wykonujemy ćwiczenia w sposób odpowiedni, a tym samym bezpieczny.

Ćwiczenie z trenerem to w taki razie najlepsze efekty przy zminimalizowanym ryzyku urazu powstałego w skutek treningu. W świecie fitnessu coraz częściej pojawiają się kolejne błyszczące gwiazdy, w postaci błyskotliwych, porywających tłumy trenerów i trenerek fitness. Nie sposób więc wymienić wszystkich najlepszych trenerów na świecie w krótkim zestawieniu. Możemy jednak postarać się przedstawić choć kilka najlepszych z najlepszych, którzy swoją postawą, filozofią życiową oraz szerokim doświadczeniem w sporcie plasują się w absolutnej czołówce światowego fitnessu. Jednym z nich jest Gunnar Peterson, który był trenerem personalnym wielu amerykańskich gwiazd jak np. Jennifer Lopez czy Bruce`a Willisa. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie i niezwykle charyzmatyczna osobowość pozwalają mu na to by osiągać spektakularne sukcesy. Zawsze dba o to by trening był przede wszystkim doskonałą zabawą i dostarczał pozytywnej energii, być może właśnie dlatego osiąga najlepsze rezultaty. Kolejnym znanym na świecie trenerem personalnym jest niewątpliwie Harley Pasternak. To znakomicie wykształcony człowiek, który uzyskał między innymi tytuł magistra z zakresu fizjologii ćwiczeń. Jest autorem publikacji dotyczących żywienia w sporcie. Traktuje fitness jako dziedzinę interdyscyplinarną i skupia się nie tylko na ruchu. Jako trener personalny współpracował między innymi z Lady Gagą czy Katy Perry. W tym krótkim zestawieniu nie może zabraknąć choć jednej kobiety.

Zdecydowanie jedną z najlepszych trenerek na świecie jest Tracy Anderson. Trenowały z nią między innymi Madonna oraz Shakira. Stworzyła swoją własną, unikatową metodę ćwiczeń, która okazała się być nie tylko niezwykle popularną ale przede wszystkim zaskakująco skuteczną. To tylko niewielka część imponującej listy najlepszych na świecie trenerów fitness. Ich życiorysy są naprawdę imponujące i często ukazują nie tylko ciężką pracę ich ciała, ale przede wszystkim wielowymiarowe wykształcenie, które jest podstawą ich efektywnej pracy.

Chcecie zacząć trenować, ale brak Wam odpowiednich butów fitness? Zdobędziecie je na stronie 1but.pl.