Oczaruj makijażem na Sylwestra

Aby w czasie Sylwestra zachwycać perfekcyjnie wykonanym makijażem, warto poświęcić wcześniej chwilę na odpowiedni dobór kosmetyków, które pomogą nam podkreślić to, co w nas najlepsze i które nie „spłyną” nam pod wpływem potu podczas szalonej nocy karnawałowej. Jaki mamy pomysł na makijaż?

Ważny jest podkład, bo musi utrzymać się na twarzy całą noc. Możesz więc wypróbować Podkład Średnio-Kryjący (Medium Coverage) Mary Kay, który da Ci idealne krycie i matowy efekt nawet do 8 godzin.

Oczy – fioletowy cień do powiek to ostatnio jeden z kolorystycznych hitów w makijażu. Jeśli chcesz go mieć na swoich oczach powinien spodobać Ci się sypki cień do powiek Mary Kay w odcieniu Lilac Lace. Brwi natomiast możesz podkreślić konturówką, która uwydatni ich naturalną barwę.

Usta – przy wyrazistym akcencie oka postaw raczej na subtelne usta. Możesz użyć szminki w naturalnym kolorze. Na taką okazję, jaką jest Sylwester polecam jednak zastąpić ją błyszczykiem, który jednocześnie nada im piękny połysk z serii Mary Kay NouriShine™ . Do fioletowych cieni ładnie będzie wyglądać ten w odcieniu pudrowego różu.