Oszukaj czas – krok bliżej młodszej cery

Zapobieganie oznakom starzenia jest podstawą, jeśli chcemy się cieszyć młodo wyglądającą skórą twarzy na długo. Nie warto czekać na pierwsze zmarszczki i interweniować, by się ich szybko pozbyć, bo takie działanie ze „spóźnionym zapłonem”, często nie przynosi żadnych rezultatów. Jaka jest zatem recepta, by jak najdłużej być piękną i młodą i oszukać czas? Odpowiedź jest prosta: postawić na intensywne przeciwdziałanie zmarszczkom, zamiast biernie czekać na ich pierwsze symptomy. Gładka cera jest w zasięgu ręki.

Innowacyjny system pielęgnacji zawarty w kosmetykach Mary Kay z serii TimeWise® pomaga skutecznie walczyć z pierwszymi oznakami upływającego czasu, który odciska piętno na naszej cerze. Dzięki ich zastosowaniu dzień po dniu cera staje się gładsza, miękka, solidnie zregenerowana, jędrna, a zmarszczki są zredukowane. Dodatkowo preparaty te oczyszczają skórę, odświeżają ją i delikatnie złuszczają martwe komórki. Teraz możesz stać się ich posiadaczką, komponując je wszystkie w ramach jednego produktu.

W skład zestawu wchodzą: odświeżające skórę Mleczko 3 w 1 TimeWise® , intensywnie nawilżająca Emulsja Przedłużająca młodość TimeWise®, zapobiegające zmarszczkom Serum na Dzień TimeWise® z filtrem SPF 15 oraz Serum na Noc TimeWise®, które redukuje głębokie linie.

Inwestycja w przedłużanie młodości zawsze procentuje. Może zatem warto zafundować sobie prezent na Święta w postaci pięknie wyglądającej skóry?