Pędzel o dwóch funkcjach

mary kay obustronny pedzelWbrew pozorom idealny rysunek oka nie zależy jedynie od wprawnej ręki i znajomości technik malowania. Duży wpływ na finalny efekt ma także użycie odpowiednich i bardzo precyzyjnych narzędzi, które ułatwią aplikację kosmetyków na powiekę i pozwolą wydobyć z oka głębię i nadać spojrzeniu wyrazu.Przedstawiam niezwykle użyteczny gadżet kosmetyczny.

Wysokiej jakości, dwustronny pędzel do makijażu pochodzący z edycji limitowanej Mary Kay to połączenie Pędzla do Nakładania Cieni oraz Pędzla do Modelowania Oczu. Sekret jego dokładności polega na zastosowaniu węższej końcówki, która modeluje kształt i pozwala idealnie łączyć kolory, zaś szersza ma za zadanie ułatwić aplikację cieni o średnio-intensywnych barwach oraz ciemniejszych odcieniach, a więc wydobywać z oka wyrazistość.

Te z Was, które dopiero stawiają pierwsze kroki w kwestii nauki sztuki makijażu powinna ucieszyć wiadomość, że do tego kosmetycznego gadżetu dołączona jest także krótka instrukcja nakładania cieni.