Przedłużanie rzęs

Czy wyobrażasz sobie, że wstajesz rano i twoje spojrzenie nie jest zaspane, a świeże i hipnotyzujące? Jest to możliwe dzięki naturalnemu przedłużaniu rzęs, które powoduje, że nasze oczy zawsze wyglądają pięknie.

 

Jedną z metod przedłużania rzęs jest metoda Vera Lash. Zabieg ten służy nie tylko przedłużaniu rzęs, ale także ich pogrubianiu i zagęszczaniu. Rzęsy są przyklejane do naszych naturalnych rzęs – rzęsa po rzęsie, dzięki czemu nie ma żadnych grudek, a rzęsy nie są posklejane. Każda z rzęs przyklejana jest specjalnym klejem, a proces ich aplikacji jest bezbolesny, relaksujący i bardzo delikatny.

Jeśli chodzi o czas wykonania takiego zabiegu to jest to od 1,5 h do nawet 3h. Zaleca się uzupełnianie rzęs po ok. 4-6 tygodniach, ponieważ naturalne rzęsy żyją od 60 do 100 dni, a więc gdy wypada nasza rzęsa, tracimy też te doklejone.

To, co daje nam zabieg przedłużania rzęs to komfort i piękny wygląd każdego dnia, bez konieczności malowania rzęs. Nie jest nam to zupełnie potrzebne, ponieważ rzęsy są pięknie podkreślone i zaakcentowane, a co najważniejsze, wyglądają bardzo naturalnie. Co więcej, bez obaw możemy w nich pływach, uprawiać sporty, etc.