Revitol Anti Aging skutecznie niweluje oznaki starzenia

Producenci Revitol Anti Aging zapowiadają, że ich nowy produkt jest prawdziwym przełomem jeśli chodzi o gałąź kosmetyków stosowanych przeciwko oznakom starzenia się skóry. Jest to produkt, który dzięki swojej skuteczności odmłodzi skórę każdej kobiety o dziesięć lat! Brzmi ciekawie, ale jak jest naprawdę? Przyjrzyjmy się temu kosmetykowi nieco bliżej.

Zestaw Revitol Anti Aging składa się z trzech kosmetyków:

• Krem na zmarszczki – 30ml.
• Serum antyzmarszczkowe – 30ml.
• Krem nawilżający – 59ml.

Jak działa Revitol Anti Aging?

Głównym składnikiem kosmetyków jest Idebanone, jeden z najcenniejszych przeciwutleniaczy wytwarzanych przez ludzki organizm. Jest to ulepszona wersja znanego z innych kosmetyków koenzymu Q10. Dzięki stymulacji tego przeciwutleniacza w skórze, Revitol daję możliwość zatrzymania wolnych rodników, które niszczą skórę i przyśpieszają proces jej starzenia.

Ponadto produkt zawiera pseudobutolinę (Argireline), która posiada właściwości zbliżone do składników znajdujących się w zastrzykach Botoxu. Reasumując, za pomocą kremu Revitol możemy uzyskać podobne efekty, jak w przypadku kosztownych i bolesnych zastrzyków z Botoxem!

Pozostałe składniki kosmetyków z serii Revitol Anti Aging, to całkowicie naturalne ekstrakty z roślin. Jak większość produktów Revitol, są to kosmetyki tworzone bez jakiejkolwiek ingerencji chemicznych detergentów kosmetycznych.

Inne zalety produktu:

 90-dniowa gwarancja,
– łatwość stosowania,
– brak skutków ubocznych,
– szybkie i bezpieczne zamawianie produktu za pośrednictwem internetu,
– skuteczne 
kosmetyki przeciw starzeniu; w przystępnej cenie.

Wady:

– brak sprzedaży detalicznej.