ROŻE MAC

W ofercie firmy MAC znajdziemy szeroki wybór ciekawych i różnorodnych róży do policzków o bogatej kolorystyce. Jeżeli chodzi o konsystencję to mamy do wyboru: róże do policzków sypkie, kremowe lub mineralne. Firma MAC oferuje nam kolory od beży, brązów poprzez róże, czerwienie aż do delikatnych fioletów. Róże firmy MAC są bardzo mocno napigmentowane, już ich niewielka ilość wystarcza, aby uzyskać pożądany efekt. Nakładanie kolejnych warstw różu pogłębia kolor w naturalny sposób. Róż można stosować także jako cień do powiek lub bazę na usta pod bezbarwny błyszczyk. Róż nie powoduje uczuleń i ładnie i trwale zabarwia usta. Róże MAC dobrze się rozprowadzają i nie pozostawiają plam, co najczęściej zdarza się przy stosowaniu różów matowych, które nie posiadają drobin rozświetlających. Kosmetyki te są wydajne i trwałe, utrzymują się praktycznie przez cały dzień. Kolejną zaletą jest także łatwość demakijażu – nawet przy tak dużej pigmentacji – róż nie barwi skóry.
Róże MAC standardowo zapakowane są w puderniczki z przezroczystym okienkiem w górnym wieczku. Zaletą jest szczelne opakowanie i dzięki temu żadne pyłki z różu (których jest niezwykle mało) nie wydostaną się na zewnątrz. Puderniczka jest również odporna na zarysowania i można ze spokojem nosić ją w torebce. Przemawia za tym również fakt, że róż jest stosunkowo twardy i nie kruszy się.
Można skompletować własną, ulubioną paletkę róży MAC. Dostępne są kasetki na sześć sztuk, do których wystarczy tylko dokupić pojedyncze róże.

Dodaj komentarz