Słodko, czy owocowo- w który zapach ubierzesz się zimą?

Jednym z przyjemniejszych pielęgnacyjnych zabiegów, jaki możemy sobie zafundować podczas zimy, jest otulenie ciała po kąpieli pięknie pachnącą mieszanką aromatów… i wcale nie muszą to być perfumy! Co powiecie na odżywczą dawkę nawilżenia dla ciała i ucztę zapachu dla zmysłów? Taki zabieg 2 w 1 pozwala osiągnąć edycja limitowana zestawów Mary Kay.

Seria ta, przygotowana została specjalnie z myślą o potrzebach skóry podczas sezonu zimowego, dlatego zawiera w sobie wszystko to, czego domaga się ciało o tej porze roku. Produkty zatem zapewniają długotrwałe nawilżenie, sprawiając, że skóra staje się gładka i solidnie odżywiona, a do tego pięknie pachnie.

Mamy tu do wyboru dwie linie zapachowe. Zestaw Glistering Winterberry, przyniesie skórze orzeźwienie i pozwoli na długo cieszyć się upajającym zmysły zapachem owoców. Druga propozycja Creamy Frosted Vanilla, natomiast rozpieszcza skórę słodkim, niezwykle ciepłym zapachem wanilli.

Co zawierają zestawy? Znajdziemy tutaj żel pod prysznic, nawilżającą mgiełkę oraz krem do ciała. Wszystkie zapakowane są w elegancką torebkę, więc świetnie nadadzą się na prezent dla bliskiej osoby.

Który z nich wybierzesz?