Sposób na piękne spojrzenie

Poznaj profesjonalny sposób na makijaż oczu, który pozwoli Ci oczarować niejednego mężczyznę pięknym spojrzeniem.

Pierwszym elementem makijażu oczu jest dobranie odpowiednich cieni do powiek.
Pamiętaj, że ciemne kolory optycznie odsuwają pomalowane nimi partie w głąb, natomiast jasne je przybliżają. Lepiej unikać perłowych cieni gdyż podkreślają one zmarszczki.

Następny etap to kreski na powiekach .
Grube, czarne wyostrzają rysy twarzy, optycznie zmniejszają oko i sprawiają, że twarz wygląda na starszą. Radzimy więc używać eylinera, którego linię dodatkowo lekko rozetrzyj patyczkiem kosmetycznym.Aby odmłodzić twarz użyj odcieni brązu i szarości, a na koniec oddaj odrobinę czerni aby kolor był bardziej intensywny

Niezbędny jest tu także tusz do rzęs
Jeśli przed pomalowaniem lekko przypudrujesz rzęsy tusz będzie się lepiej trzymał i będą one wydawały się dwa razy grubsze.
Przyłóż szczoteczkę w poprzek do oka tuż u nasady rzęs i ostrożnie poruszaj nią na boki, tak aby rzęsy znalazły się pomiędzy włosami szczoteczki. Później nałóż tusz jednym ruchem szczoteczki, od dołu, do góry, aż po same końce.

Wieczorem koniecznie pamiętaj o demakijażu. Zmyj tusz do rzęs, usuń podkład i kolorowe kosmetyki, które zbyt długo przetrzymywane na skórze mogłyby wywołać podrażnienia i wysypkę.